Actueel weer Nuenen
Laatste update: 2026-05-28 om 10:56 uur
| Temperatuur | 19.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 10:50 u |
| Minimum temp. | 12.6 °C om 07:03 u |
| Maximum temp. | 19.6 °C om 10:55 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 19.6 °C |
| Dauwpunt | 10.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | 153.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 580.0 W/m2 om 10:15 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:40 u |