Actueel weer Veghel
Laatste update: 2026-05-28 om 00:44 uur
| Temperatuur | 17.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 12.9 km/u om 00:02 u |
| Minimum temp. | 17.2 °C om 00:43 u |
| Maximum temp. | 18.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 17.2 °C |
| Hitte index | 16.5 °C |
| Dauwpunt | 8.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:26 u |
| Zon onder | 21:42 u |