Actueel weer Reek
Laatste update: 2026-06-01 om 01:15 uur
| Temperatuur | 13.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1016.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 13.7 °C om 00:45 u |
| Maximum temp. | 14.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.8 °C |
| Hitte index | 13.8 °C |
| Dauwpunt | 9.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 73.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 21:45 u |