Actueel weer Wijchen
Laatste update: 2026-04-15 om 05:54 uur
| Temperatuur | 4.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 04:53 u |
| Minimum temp. | 4.0 °C om 05:40 u |
| Maximum temp. | 7.4 °C om 00:00 u |
| Windchill | 4.0 °C |
| Hitte index | 3.9 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:41 u |
| Zon onder | 20:34 u |