Actueel weer Dodewaard
Laatste update: 2026-05-14 om 22:39 uur
| Temperatuur | 5.4 °C |
| Neerslag | 10.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1001.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 22.7 km/u om 10:46 u |
| Minimum temp. | 5.4 °C om 22:37 u |
| Maximum temp. | 12.0 °C om 18:09 u |
| Windchill | 5.4 °C |
| Hitte index | 5.4 °C |
| Dauwpunt | 3.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:23 u |