Actueel weer Kesteren (Casterhoven)
Laatste update: 2026-05-11 om 22:20 uur
| Temperatuur | 6.1 °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.3 km/u uit WNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1008.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 51.5 km/u om 15:41 u |
| Minimum temp. | 5.9 °C om 22:09 u |
| Maximum temp. | 12.9 °C om 16:29 u |
| Windchill | 2.5 °C |
| Hitte index | 6.1 °C |
| Dauwpunt | 2.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1007.0 W/m2 om 11:57 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.0 om 11:51 u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:18 u |