Actueel weer Kesteren (centrum)
Laatste update: 2026-04-28 om 10:23 uur
| Temperatuur | 13.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.1 km/u uit NNO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1023.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 28.8 km/u om 08:46 u |
| Minimum temp. | 6.6 °C om 06:24 u |
| Maximum temp. | 13.0 °C om 10:22 u |
| Windchill | 11.8 °C |
| Hitte index | 13.0 °C |
| Dauwpunt | 5.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | 522.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 522.0 W/m2 om 10:22 u |
| UV index | 1.7 |
| Max. UV index | 1.7 om 10:19 u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 20:57 u |