Actueel weer Opheusden centrum
Laatste update: 2026-05-11 om 18:40 uur
| Temperatuur | 10.1 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.9 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1006.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 17:55 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 06:43 u |
| Maximum temp. | 13.7 °C om 12:10 u |
| Windchill | 10.1 °C |
| Hitte index | 10.1 °C |
| Dauwpunt | 2.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:18 u |