Actueel weer Oirschot
Laatste update: 2026-04-02 om 07:09 uur
| Temperatuur | 6.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.0 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1017.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 5.4 km/u om 07:06 u |
| Minimum temp. | 2.5 °C om 02:08 u |
| Maximum temp. | 6.9 °C om 07:07 u |
| Windchill | 6.9 °C |
| Hitte index | 6.9 °C |
| Dauwpunt | 4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 07:07 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 07:07 u |
| Zon op | 07:11 u |
| Zon onder | 20:13 u |