Actueel weer Oude-Tonge
Laatste update: 2026-05-11 om 22:12 uur
| Temperatuur | 6.7 °C |
| Neerslag | 2.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1010.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 53.1 km/u om 17:18 u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om 21:19 u |
| Maximum temp. | 11.8 °C om 15:37 u |
| Windchill | 4.1 °C |
| Hitte index | 6.4 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:56 u |
| Zon onder | 21:23 u |