Actueel weer Oudkarspel
Laatste update: 2026-05-31 om 09:10 uur
| Temperatuur | 20.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1012.7 hPa |
| Barometer trend | 0 hPa/h - stabiel |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 09:06 u |
| Minimum temp. | 15.8 °C om 02:34 u |
| Maximum temp. | 20.2 °C om 09:08 u |
| Windchill | 20.2 °C |
| Hitte index | 20.2 °C |
| Dauwpunt | 15.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:23 u |
| Zon onder | 21:54 u |