Actueel weer Overasselt
Laatste update: 2012-02-04 om 10:35 uur * gegevens meer dan 124155 uur oud!
| Temperatuur | -14.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1041.1 hPa |
| Barometer trend | toenemend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 11:00 u |
| Minimum temp. | -15.2 °C om 08:35 u |
| Maximum temp. | -4.5 °C om 14:15 u |
| Windchill | -14.4 °C |
| Hitte index | -14.4 °C |
| Dauwpunt | -16.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 08:12 u |
| Zon onder | 17:29 u |