Actueel weer Overijse
Laatste update: 2026-05-09 om 17:15 uur * gegevens meer dan 390 uur oud!
| Temperatuur | 21.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 19.3 km/u om 11:12 u |
| Minimum temp. | 8.0 °C om 05:33 u |
| Maximum temp. | 22.7 °C om 14:26 u |
| Windchill | 21.0 °C |
| Hitte index | 21.0 °C |
| Dauwpunt | 8.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 46.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:02 u |
| Zon onder | 21:15 u |