Actueel weer Roden (West)
Laatste update: 2011-10-13 om 13:01 uur * gegevens meer dan 128141 uur oud!
| Temperatuur | 14.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit N |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1030.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 12:25 u |
| Minimum temp. | 5.3 °C om 08:43 u |
| Maximum temp. | 15.0 °C om 12:39 u |
| Windchill | 13.8 °C |
| Hitte index | 13.5 °C |
| Dauwpunt | 7.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 127.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 608.0 W/m2 om 12:38 u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | 1.5 om 12:31 u |
| Zon op | 07:56 u |
| Zon onder | 18:44 u |