Actueel weer Ruurlo (Ruurlosebroek)
Laatste update: 2026-03-31 om 15:23 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1026.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 29.0 km/u om 13:46 u |
| Minimum temp. | -1.1 °C om 06:50 u |
| Maximum temp. | 11.3 °C om 14:59 u |
| Windchill | 8.2 °C |
| Hitte index | 10.4 °C |
| Dauwpunt | 4.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 63.0 % |
| Zonnestraling | 236.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 902.0 W/m2 om 13:06 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:11 u |
| Zon onder | 20:06 u |