Actueel weer Ruurlo (Ruurlosebroek)
Laatste update: 2026-05-15 om 22:32 uur
| Temperatuur | 6.4 °C |
| Neerslag | 2.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit W |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.5 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 16:45 u |
| Minimum temp. | 0.6 °C om 05:38 u |
| Maximum temp. | 12.3 °C om 14:57 u |
| Windchill | 6.4 °C |
| Hitte index | 6.4 °C |
| Dauwpunt | 4.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 849.0 W/m2 om 11:48 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:39 u |
| Zon onder | 21:22 u |