Actueel weer Schoonaarde (Skyz)
Laatste update: 2026-05-30 om 01:14 uur
| Temperatuur | 18.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.9 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1020.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 5.5 km/u om 00:09 u |
| Minimum temp. | 19.0 °C om 00:59 u |
| Maximum temp. | 19.6 °C om 00:04 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 15.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 84.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:46 u |