Actueel weer Sittard (oost)
Laatste update: 2016-01-23 om 00:42 uur * gegevens meer dan 90618 uur oud!
| Temperatuur | 4.8 °C |
| Neerslag | 3.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.4 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 13.0 km/u om 22:44 u |
| Minimum temp. | -3.1 °C om 05:32 u |
| Maximum temp. | 4.8 °C om 23:30 u |
| Windchill | 4.1 °C |
| Hitte index | 4.8 °C |
| Dauwpunt | -4.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 50.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 09:15 u |
| Zon onder | 14:28 u |