Actueel weer Soestdijk
Laatste update: 2026-05-30 om 23:30 uur
| Temperatuur | 18.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.5 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 18:17 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 06:03 u |
| Maximum temp. | 27.6 °C om 15:58 u |
| Windchill | 18.7 °C |
| Hitte index | 18.7 °C |
| Dauwpunt | 13.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:25 u |
| Zon onder | 21:47 u |