Actueel weer Soestdijk Noord
Laatste update: 2015-09-19 om 21:11 uur * gegevens meer dan 93647 uur oud!
| Temperatuur | 15.3 °C |
| Neerslag | 4.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.0 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.0 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 17.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 12.9 °C om 08:21 u |
| Maximum temp. | 17.4 °C om 17:21 u |
| Windchill | 15.3 °C |
| Hitte index | 15.3 °C |
| Dauwpunt | 12.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:19 u |
| Zon onder | 19:45 u |