Actueel weer Ulrum
Laatste update: 2026-05-20 om 15:49 uur
| Temperatuur | 16.9 °C |
| Neerslag | 1.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 19.1 km/u uit ZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1018.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 46.8 km/u om 10:45 u |
| Minimum temp. | 12.5 °C om 01:18 u |
| Maximum temp. | 17.4 °C om 15:43 u |
| Windchill | 16.4 °C |
| Hitte index | 16.9 °C |
| Dauwpunt | 11.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 262.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1095.0 W/m2 om 14:48 u |
| UV index | 1.8 |
| Max. UV index | 6.1 om 13:37 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:36 u |