Actueel weer Voorburg
Laatste update: 2014-02-28 om 18:53 uur * gegevens meer dan 105989 uur oud!
| Temperatuur | 7.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1000.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 15:42 u |
| Minimum temp. | 3.7 °C om 07:08 u |
| Maximum temp. | 8.6 °C om 14:45 u |
| Windchill | 5.9 °C |
| Hitte index | 7.3 °C |
| Dauwpunt | 4.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:29 u |
| Zon onder | 18:20 u |