Actueel weer Pijnacker
Laatste update: 2026-05-03 om 16:02 uur
| Temperatuur | 15.7 °C |
| Neerslag | 4.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 19.4 km/u om 11:33 u |
| Minimum temp. | 14.1 °C om 00:14 u |
| Maximum temp. | 16.5 °C om 10:30 u |
| Windchill | 15.7 °C |
| Hitte index | 15.7 °C |
| Dauwpunt | 8.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 64.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 00:00 u |
| Zon onder | 21:10 u |