Actueel weer Poeldijk
Laatste update: 2026-05-28 om 17:37 uur
| Temperatuur | 26.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.0 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 25.9 km/u om 11:44 u |
| Minimum temp. | 12.7 °C om 06:02 u |
| Maximum temp. | 27.1 °C om 16:33 u |
| Windchill | 26.7 °C |
| Hitte index | 26.7 °C |
| Dauwpunt | 8.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 32.0 % |
| Zonnestraling | 573.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 824.0 W/m2 om 12:59 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 4.2 om 13:06 u |
| Zon op | 05:32 u |
| Zon onder | 21:49 u |