Actueel weer Westland (Naaldwijk)
Laatste update: 2026-05-13 om 14:45 uur
| Temperatuur | 12.4 °C |
| Neerslag | 3.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1000.6 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 09:35 u |
| Minimum temp. | 8.7 °C om 12:04 u |
| Maximum temp. | 12.6 °C om 14:36 u |
| Windchill | 12.2 °C |
| Hitte index | 12.0 °C |
| Dauwpunt | 7.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.3 % |
| Zonnestraling | 292.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1181.0 W/m2 om 13:02 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:50 u |
| Zon onder | 21:29 u |