Actueel weer 's-Gravenzande
Laatste update: 2026-05-18 om 13:16 uur
| Temperatuur | 15.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit WZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1013.4 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 11:39 u |
| Minimum temp. | 9.7 °C om 04:58 u |
| Maximum temp. | 15.6 °C om 12:20 u |
| Windchill | 14.4 °C |
| Hitte index | 14.9 °C |
| Dauwpunt | 9.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | 893.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 977.0 W/m2 om 13:10 u |
| UV index | 4.0 |
| Max. UV index | 4.1 om 13:09 u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:35 u |