Actueel weer Poeldijk (Westland-De Poel)
Laatste update: 2026-05-19 om 08:05 uur
| Temperatuur | 11.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.3 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.8 km/u om 08:00 u |
| Minimum temp. | 9.4 °C om 04:12 u |
| Maximum temp. | 11.6 °C om 08:04 u |
| Windchill | 11.0 °C |
| Hitte index | 11.5 °C |
| Dauwpunt | 7.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | 131.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 157.0 W/m2 om 07:47 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.9 om 07:46 u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:36 u |