Actueel weer Vorden
Laatste update: 2026-05-29 om 17:24 uur
| Temperatuur | 31.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1018.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 23.8 km/u om 16:30 u |
| Minimum temp. | 14.3 °C om 00:50 u |
| Maximum temp. | 34.1 °C om 16:20 u |
| Windchill | 31.4 °C |
| Hitte index | 33.3 °C |
| Dauwpunt | 19.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 50.0 % |
| Zonnestraling | 58.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 640.0 W/m2 om 12:16 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:22 u |
| Zon onder | 21:42 u |