Actueel weer Vorselaar
Laatste update: 2015-03-20 om 15:40 uur * gegevens meer dan 98042 uur oud!
| Temperatuur | 6.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.1 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 8.0 km/u om 13:48 u |
| Minimum temp. | 5.7 °C om 06:39 u |
| Maximum temp. | 6.5 °C om 01:26 u |
| Windchill | 6.4 °C |
| Hitte index | 6.4 °C |
| Dauwpunt | 4.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:43 u |
| Zon onder | 18:52 u |