Actueel weer Heist-op-den-Berg
Laatste update: 2026-05-18 om 13:34 uur
| Temperatuur | 15.1 °C |
| Neerslag | 0.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.2 km/u uit ZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 17.6 km/u om 11:49 u |
| Minimum temp. | 9.9 °C om 07:17 u |
| Maximum temp. | 15.6 °C om 12:51 u |
| Windchill | 14.8 °C |
| Hitte index | 15.1 °C |
| Dauwpunt | 9.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 67.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:29 u |