Actueel weer Wageningen (west)
Laatste update: 2009-10-31 om 11:00 uur * gegevens meer dan 144005 uur oud!
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.1 km/u om 10:53 u |
| Minimum temp. | 8.3 °C om 04:48 u |
| Maximum temp. | 10.9 °C om 10:54 u |
| Windchill | 11.4 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 7.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 11.0 W/m2 om 10:33 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:30 u |
| Zon onder | 17:10 u |