Actueel weer Wanneperveen
Laatste update: 2014-09-26 om 11:49 uur * gegevens meer dan 102245 uur oud!
| Temperatuur | 13.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 13.4 °C om 11:45 u |
| Maximum temp. | 20.7 °C om 04:48 u |
| Windchill | 13.4 °C |
| Hitte index | 12.6 °C |
| Dauwpunt | 5.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:28 u |
| Zon onder | 19:25 u |