Actueel weer Werkendam
Laatste update: 2010-02-24 om 23:30 uur * gegevens meer dan 141193 uur oud!
| Temperatuur | 8.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.6 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 995.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 26.6 km/u om 16:51 u |
| Minimum temp. | 7.4 °C om 10:00 u |
| Maximum temp. | 11.9 °C om 13:06 u |
| Windchill | 6.3 °C |
| Hitte index | 8.3 °C |
| Dauwpunt | 7.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 08:16 u |
| Zon onder | 18:50 u |