Actueel weer Westkapelle (beatrixstraat)
Laatste update: 2026-05-21 om 16:15 uur
| Temperatuur | 20.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 41.8 km/u om 00:16 u |
| Minimum temp. | 13.3 °C om 07:48 u |
| Maximum temp. | 21.1 °C om 16:04 u |
| Windchill | 20.9 °C |
| Hitte index | 20.7 °C |
| Dauwpunt | 13.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 61.0 % |
| Zonnestraling | 733.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 916.0 W/m2 om 13:04 u |
| UV index | 3.5 |
| Max. UV index | 5.4 om 14:04 u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:41 u |