Actueel weer Aagtekerke
Laatste update: 2026-05-11 om 03:45 uur
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1008.4 hPa |
| Barometer trend | Snel dalend |
| Maximale windsnelheid | 11.2 km/u om 00:54 u |
| Minimum temp. | 8.7 °C om 02:02 u |
| Maximum temp. | 10.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.9 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 5.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:02 u |
| Zon onder | 21:25 u |