Actueel weer Domburg
Laatste update: 2026-04-27 om 05:00 uur
| Temperatuur | 8.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit ONO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 04:38 u |
| Minimum temp. | 8.8 °C om 03:25 u |
| Maximum temp. | 10.6 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.9 °C |
| Hitte index | 8.9 °C |
| Dauwpunt | 6.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:25 u |
| Zon onder | 21:02 u |