Actueel weer Wolvega
Laatste update: 2012-12-11 om 12:46 uur * gegevens meer dan 117603 uur oud!
| Temperatuur | 0.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1026.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 02:31 u |
| Minimum temp. | -1.6 °C om 09:14 u |
| Maximum temp. | 0.8 °C om 12:26 u |
| Windchill | 0.2 °C |
| Hitte index | 0.5 °C |
| Dauwpunt | -2.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | 37.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 69.0 W/m2 om 12:02 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 08:43 u |
| Zon onder | 16:23 u |