Actueel weer Zaventem (PWSW)
Laatste update: 2026-05-12 om 13:42 uur * gegevens meer dan 322 uur oud!
| Temperatuur | 11.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 16.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1014.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:03 u |
| Minimum temp. | 3.0 °C om 09:34 u |
| Maximum temp. | 18.0 °C om 15:34 u |
| Windchill | 11.2 °C |
| Hitte index | 11.2 °C |
| Dauwpunt | 2.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 54.0 % |
| Zonnestraling | 750.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 750.0 W/m2 om 13:42 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:59 u |
| Zon onder | 21:22 u |