Actueel weer Zele (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-14 om 07:50 uur
| Temperatuur | 3.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.2 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om u |
| Maximum temp. | 3.9 °C om u |
| Windchill | 3.9 °C |
| Hitte index | 3.9 °C |
| Dauwpunt | 3.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:50 u |
| Zon onder | 20:37 u |