Actueel weer Zele (BMCBi)
Laatste update: 2026-04-29 om 13:00 uur * gegevens meer dan 13 uur oud!
| Temperatuur | 18.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.4 km/u uit N |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1024.5 hPa |
| Barometer trend | -0.4 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 18.3 °C om u |
| Maximum temp. | 18.5 °C om u |
| Windchill | 18.4 °C |
| Hitte index | 18.4 °C |
| Dauwpunt | 1.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 31.2 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:20 u |
| Zon onder | 21:02 u |