Actueel weer Zevenaar
Laatste update: 2013-03-01 om 21:30 uur * gegevens meer dan 114786 uur oud!
| Temperatuur | 3.5 °C |
| Neerslag | 0.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.5 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1028.2 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 18.4 km/u om 11:57 u |
| Minimum temp. | 1.7 °C om 03:11 u |
| Maximum temp. | 5.5 °C om 15:12 u |
| Windchill | 1.8 °C |
| Hitte index | 3.5 °C |
| Dauwpunt | -0.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:21 u |
| Zon onder | 18:16 u |