Actueel weer Velp
Laatste update: 2026-05-19 om 08:50 uur
| Temperatuur | 10.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1016.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 4.1 °C om 05:31 u |
| Maximum temp. | 10.4 °C om 08:45 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 10.4 °C |
| Dauwpunt | 9.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 93.0 % |
| Zonnestraling | 257.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 452.0 W/m2 om 08:44 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:36 u |
| Zon onder | 21:29 u |