Actueel weer Deelen (KNMI)
Laatste update: 2026-05-12 om 05:31 uur
| Temperatuur | 3.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.7 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.6 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 3.0 °C |
| Dauwpunt | -0.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:46 u |
| Zon onder | 21:19 u |