Actueel weer Homoet
Laatste update: 2026-05-30 om 01:14 uur
| Temperatuur | 15.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NNO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 6.4 km/u om 01:10 u |
| Minimum temp. | 15.2 °C om 01:14 u |
| Maximum temp. | 16.4 °C om 00:00 u |
| Windchill | 15.2 °C |
| Hitte index | 15.4 °C |
| Dauwpunt | 14.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:25 u |
| Zon onder | 21:45 u |