Actueel weer Arnhem (presikhaaf)
Laatste update: 2026-05-28 om 08:06 uur
| Temperatuur | 12.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:09 u |
| Minimum temp. | 10.3 °C om 05:28 u |
| Maximum temp. | 14.6 °C om 00:09 u |
| Windchill | 11.7 °C |
| Hitte index | 11.7 °C |
| Dauwpunt | 8.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:25 u |
| Zon onder | 21:41 u |