Actueel weer Alkmaar (Oudorp)
Laatste update: 2026-05-31 om 19:10 uur
| Temperatuur | 18.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit W |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1013.5 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 16.5 °C om 06:07 u |
| Maximum temp. | 24.2 °C om 12:23 u |
| Windchill | 18.9 °C |
| Hitte index | 18.3 °C |
| Dauwpunt | 12.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:21 u |
| Zon onder | 21:55 u |