Actueel weer Aarschot
Laatste update: 2015-11-15 om 10:17 uur * gegevens meer dan 92287 uur oud!
| Temperatuur | 15.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.0 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 32.2 km/u om 04:10 u |
| Minimum temp. | 10.8 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 15.3 °C om 10:14 u |
| Windchill | 15.3 °C |
| Hitte index | 15.4 °C |
| Dauwpunt | 12.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:57 u |
| Zon onder | 16:54 u |