Actueel weer Almere Buiten
Laatste update: 2026-05-25 om 19:17 uur
| Temperatuur | 28.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1030.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.2 km/u om 17:06 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 05:47 u |
| Maximum temp. | 29.3 °C om 15:00 u |
| Windchill | 28.2 °C |
| Hitte index | 28.2 °C |
| Dauwpunt | 12.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 38.0 % |
| Zonnestraling | 308.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 863.0 W/m2 om 13:44 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:42 u |