Actueel weer Alphen aan den Rijn (hoorn)
Laatste update: 2015-10-22 om 12:26 uur * gegevens meer dan 92525 uur oud!
| Temperatuur | 14.1 °C |
| Neerslag | 192.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit NW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 11:31 u |
| Minimum temp. | 11.3 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 14.2 °C om 11:28 u |
| Windchill | 14.1 °C |
| Hitte index | 14.3 °C |
| Dauwpunt | 13.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | 225.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 225.0 W/m2 om 12:26 u |
| UV index | 0.9 |
| Max. UV index | 0.9 om 12:25 u |
| Zon op | 06:30 u |
| Zon onder | 16:46 u |