Actueel weer Amersfoort (Nieuwland)
Laatste update: 2016-03-26 om 10:21 uur * gegevens meer dan 89120 uur oud!
| Temperatuur | 10.1 °C |
| Neerslag | 226.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.7 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.3 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 11.3 km/u om 09:39 u |
| Minimum temp. | 2.3 °C om 04:42 u |
| Maximum temp. | 10.1 °C om 10:21 u |
| Windchill | 10.1 °C |
| Hitte index | 10.1 °C |
| Dauwpunt | 1.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 55.0 % |
| Zonnestraling | 506.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 2.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:26 u |
| Zon onder | 19:03 u |